Načítám Akce

All Events

Růžový samuraj / Příběh zuřivého větru

  • akce již proběhla.
11
Bře
Bře 11 @ 07:30 pm - Bře 11 @ 08:30 pm

Co se stane, když se vydáme na cestu? A když pocítíme strach? A když se ztratíme? Temný epos o přízracích hrdinů v současném světě. Tanečně akrobatické představení realizované na základě workshopů s dětmi od Prahy po Beskydy. Skutečný příběh.

Námět, choreografie, režie, Jana Burkiewiczová, spolupráce na scénáři: Jiří Macek, performeři: Hanna Nussbaumer, Viktor Konvalinka, Adam Eduard Orszulik, Michal Toman, Michal Budinský, Dominik Zezula, Libor Kasík, akrobatická spolupráce: Jindřich Panský, scénografie: Maxim Velčovský, kostýmy: Petra Ptáčková, světelný design: Robert Palkovič, fotografie, video, fotografie: Vojtěch Veškrna, animace: Tomáš Luňák, Tomáš Hájek, grafický design: Martina Černá / Imagery, písně: Dominik Zezula, skladatel árie: Slavo Solovič, scénická hudba: Jiří Konvalinka (Mutanti hledaj východisko, Vložte Kočku)

Představení uvádí Burki&com za podpory Ministerstva kultury ČR, Magistrátu hlavního města Prahy, Prahy 7 a Státního fondu kultury. Koproducent: Uffo Trutnov Premiéra 21. ledna 2020 v Uffo Trutnov a 11. března v  divadle La Fabrika, Praha.

Podrobnosti

Datum:
Březen 11
Čas:
19:30–20:30
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://www.lafabrika.cz

Pořadatelé

Burki&com
La Fabrika

Místo konání

La Fabrika
Komunardů 30
Praha 7, 17000 Czech Republic
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.lafabrika.cz